ROYAL GRUBU

Royal Grubu

Royal Bcf

2005 yılında Gaziantep’te kurulan Royal Halı Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio ile müşteri odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi tasarımları, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla sektöre yön veren markalar konumundadır.

Royal Halı A.Ş. yıllık 6.500.000 metrekare üretim kapasitesine sahiptir. Gaziantep’teki 100.000 metrekare alana sahip tesislerinde 630 çalışanıyla 4.000’den fazla halı deseni üretmektedir.

2011 yılında Türkiye’de ilk ve tek olan SigortHalı uygulamasını başlatan Royal Halı, kişiye özel halı üretimine olanak veren Custom Design ve Ebru halı ile sektörde ilklere imza atmıştır. Royal Halı A.Ş, uyguladığı özel işlemle halıların ipliğinden kaynaklanan tozuma ve tüylenmeyi yüzde 65’e kadar azaltarak inovasyona verdiği önemi bir kez daha göstermiştir.

2007 yılında dünyaca ünlü Pierre Cardin markası ismiyle halı üretmeye başlayan Royal Halı A.Ş. Pierre Cardin Halı markası ile “En iyi ciro yapan ikinci marka” ödülünü kazanmıştır.

Royal Halı A.Ş, 52 yıllık geçmişe sahip olan halı sektörünün en köklü markalarından biri olan Atlas Halı’yı bünyesine katarak dünyada ilk ve tek olan nano halılarını Gaziantep’de bulunan ileri teknolojiye sahip tesislerde yüksek kalite ile üretmektedir.

Royal Halı A.Ş, robotuft teknolojisi ile ürettiği Custom Design halı üretimini yenilikçi ve özgür tasarım anlayışı sunan STUDIO markası ile devam ettirerek halıda kişiye özel tasarım imkanı sunmaktadır. Studio markası ile istenilen formda, istenilen desende ve renkte tasarlanabilen halılar, istenilen iplik çeşidi ile farklı iplik boyutlarına da sahip olabiliyor. Studio markası ayrıca oteller, ofis, konferans salonları için duvardan duvara halı hizmeti sunmaktadır.

Royal Halı A.Ş dünya genelinde yaklaşık 28 ülkeye ihracat yapmaktadır. Tüm orta Avrupa ülkeleri, Romanya, ABD, Suudi Arabistan, Çin, Fas, Türkmenistan, Kazakistan, İran ve Yunanistan, ihracat yapılan ülkeler arasında en aktif olanlarıdır.

Royal Halı A.Ş halı sektöründe Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 475 adet showroom ve satış noktasında hizmet vermektedir.

Royal Halı A.Ş.’nin; Ar-Ge, inovasyon ve tasarım alanında ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahip bulunuyor.

Royal Bcf

Çalışan

m2 Üretim Tesisi

Ton Üretim