ROYAL BCF HAKKINDA

Royal BCF Hakkında

Royal Bcf

Royal BCF 2005 yılı başından itibaren inovatif ürünleri ve özgün tasarım anlayışıyla sektöre yön veren marka konumunda olan Royal Halı iplik Mobilya San. Tic. AŞ bünyesinde halı sektörünün ana ham maddelerinden bir olan PP iplik üretmek amacı ile kurulmuştur.

Gaziantep’de 3 farklı üretim tesisinde faaliyet gösteren Royal Halı’nın üretim tesislerinin birinde makine halısı üretilirken diğer iki üretim tesisinde BCF iplik üretimi yapılmaktadır.

Royal Halı’nın Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrika ve depoları, 60.135 m2 kapalı alan, 24.505 m2 açık alan ile toplam 84.640 m2 üretim alanına sahiptir. Şirket’in halı kısmında 10.000 m2 mamul depo ve 10.000 m2 iplik deposu olmak üzere 20.000 m2 depo alanı mevcuttur.

Royal BCF iplik tesislerinde, sektöründe deneyimli personeli ve ileri teknolojiye sahip araçları ile test ve kontrol işlemlerini uzman bir şekilde yaparak, ürünlerini sınırsız ebat çeşitliliği ile müşterilerine sunmaktadır. Royal BCF fabrikasında üretilen iplikler, makine parça halı, duvardan duvara halı, araba paspasları, banyo paspasları, koltuk döşeme kumaşları ve PVC sızdırmazlık elemanları alanlarında kullanılmaktadır.

Royal Bcf

Çalışan

m2 Üretim Tesisi

Ton Üretim